Případové studie

Úspěchy, které našly svůj prostor v Nordparku.

Prostory na míru potřebám nejrůznějších podniků a schopnost plánovat a přizpůsobit se změnám, které přináší čas. To je, co Nordpark odlišuje od konkurence. Přesvědčte se na základě příběhů úspěšných firem, které se v Nord Parku usídlily.

Elkov

Specializovaný velkoobchod elektromateriálem a svítidly. S konsolidovaným ročním obratem přesahujícím 4 miliardy korun a téměř 500 pracovníky patří k nejvýznamnějším hráčům na trhu s elektroinstalačním materiálem.

Podrobnosti


PREFA

Společnost PREFA Aluminiumprodukte, vedoucí evropský výrobce a prodejce střešních a fasádních systémů, se na nás obrátila s požadavkem na okamžitou výstavbu školicího střediska o ploše cca 800 m² s možností expanze v budoucnosti.

Podrobnosti


GRIFOLS

Společnost GRIFOLS, přední evropský farmaceutický koncern, se na nás obrátila s požadavkem na rychlé vybudování moderních skladovacích a výrobních prostor o ploše cca 1 000 m² s nekompromisními požadavky na zajištění chlazení, čistotu a spolehlivost.

Podrobnosti


Teximp

Společnost Teximp, celoevropský prodejce obráběcích strojů, nás oslovila s požadavkem na výstavbu haly o zastavěné ploše cca 1 500 m² a třech nadzemních podlažích do vlastnictví.

Podrobnosti


Fanuc

Společnost FANUC je průkopníkem v oblasti revoluce výrobních postupů, jejímž cílem je posouvat hranice automatizace a pomáhat zákazníkům optimalizovat výrobní proces. V české pobočce Fanuc Czech se po 11 letech rozhodli udělat velký krok a přestěhovali se na novou adresu do Nordparku.

Podrobnosti

Mimořádně úsporné budovy

Budovy Nordpark splňují nejpřísnější aktuální standardy úsporného provozu a udržitelnosti. S rezervou splňují nejvyšší hodnocení energetické náročnosti budov – klasifikační třída „A“ (mimořádně úsporné budovy). Nájemcům tak přináší zásadní úspory provozních nákladů a přispívají k rozvoji udržitelného podnikání.

Úspory a udržitelnost
© 2023 – D&D REALITY NORD, s.r.o., všechna práva vyhrazena
Na tomto webu používáme pouze technicky nezbytné soubory cookies.