FANUC

Světoví roboti v Nordparku

Společnost FANUC je průkopníkem v oblasti revoluce výrobních postupů, jejímž cílem je posouvat hranice automatizace a pomáhat zákazníkům optimalizovat výrobní proces. V české pobočce Fanuc Czech se po 11 letech rozhodli udělat velký krok a přestěhovali se na novou adresu do Nordparku.

Reprezentační prostory

Pořádání veletrhu včetně doprovodných akcí umožňuje multifunkční hala se zázemím až pro 150 návštěvníků. Hala předprodejního servisu nabízí prostor pro faktickou prezentaci komplexních automatizačních řešení zákazníkům.

Showroom a školicí centrum

Základem skutečné revoluce robotizovaného průmyslu zůstávají pravidelně školení technici. Specializované školicí místnosti, skvěle vybavené lobby i hala předprodejního servisu se nacházejí v přízemí budovy.

Moderní zázemí pro zaměstnance

Moderní prostorné kanceláře, dostatek jednacích místností i zázemí pro efektivní práci projektových týmů. Jednání malého týmu s kafem v ruce i celofiremní akci zvládne kantýna s krásným výhledem v nejvyšším podlaží budovy, kterou lze členit na oddělené sekce i spojit v krásný celek.

Seznámili jsme se s fungováním firmy a jejími potřebami. Navrhli jsme dispozice a umístění jednotlivých provozů do třech podlaží, čímž jsme uspokojili aktuální požadavky a zároveň vytvořili prostorovou rezervu pro další rozvoj firmy. Připravili jsme kompletní projektovou dokumentaci a zajistili kvalitní provedení stavby na klíč. Naši kompetenci jsme u tohoto projektu rozšířili o kompletní návrh, dozor a realizaci interiéru. O dlouhodobě spolehlivý a hospodárný provoz se stará naše facility oddělení. Zákazník se tak může plně věnovat svému úspěšnému podnikání. Pražská pobočka se stala vzorem, který FANUC použil při expanzi do dalších zemí Evropy.

Mimořádně úsporné budovy

Budovy Nordpark splňují nejpřísnější aktuální standardy úsporného provozu a udržitelnosti. S rezervou splňují nejvyšší hodnocení energetické náročnosti budov – klasifikační třída „A“ (mimořádně úsporné budovy). Nájemcům tak přináší zásadní úspory provozních nákladů a přispívají k rozvoji udržitelného podnikání.

Úspory a udržitelnost
© 2023 – D&D REALITY NORD, s.r.o., všechna práva vyhrazena
Na tomto webu používáme pouze technicky nezbytné soubory cookies.