PREFA

Centrum střech a fasádních systémů

Společnost PREFA Aluminiumprodukte, vedoucí evropský výrobce a prodejce střešních a fasádních systémů, se na nás obrátila s požadavkem na okamžitou výstavbu školicího střediska o ploše cca 800 m² s možností expanze v budoucnosti.

Potom co jsme společnost PREFA seznámili s našimi areály a standardy, jsme navštívili původní provoz a získali představu o fungování firmy. Provedli jsme podrobnou analýzu jejích potřeb a konzultovali specifické požadavky a procesy i požadovanou expanzi v budoucnosti.

Vybrali jsme areál přímo na nové hlavní třídě Nordparku a využili platné stavební povolení. Vhodným uspořádáním dispozic a rozdělením do dvou podlaží jsme ušetřili část půdorysu a zajistili tak snadnou dostavbu areálu v budoucnosti. Připravili jsme kalkulaci a po několika jednáních finalizovali konečný rozsah projektu.

Zajistili jsme podrobnou projektovou dokumentaci vycházející z našich standardů, která ale zároveň respektovala individualitu firmy, vybrali dodavatele a ohlídali kvalitní provedení stavby. Od února 2013 už PREFA sídlí v nových prostorách postavených skutečně na míru. Pražská pobočka se stala vzorem, který PREFA použila při expanzi do dalších zemí Evropy.

Mimořádně úsporné budovy

Budovy Nordpark splňují nejpřísnější aktuální standardy úsporného provozu a udržitelnosti. S rezervou splňují nejvyšší hodnocení energetické náročnosti budov – klasifikační třída „A“ (mimořádně úsporné budovy). Nájemcům tak přináší zásadní úspory provozních nákladů a přispívají k rozvoji udržitelného podnikání.

Úspory a udržitelnost
© 2023 – D&D REALITY NORD, s.r.o., všechna práva vyhrazena
Na tomto webu používáme pouze technicky nezbytné soubory cookies.