Elkov

Specializovaný velkoobchod elektromateriálem a svítidly

Specializovaný velkoobchod elektromateriálem a svítidly. S konsolidovaným ročním obratem přesahujícím 4 miliardy korun a téměř 500 pracovníky patří k nejvýznamnějším hráčům na trhu s elektroinstalačním materiálem.

ELKOV je naším spokojeným obchodním partnerem již od roku 2006, kdy jsme pro něj navrhli a postavili pobočku Praha-východ v našem City Parku Náchodská. Pro další rozvoj pobočky Praha-východ, rozšíření sortimentu i rozsahu poskytovaných služeb ELKOV a zejména pro zajištění distribučního centra pro pobočky ELKOV v celém regionu Čech jsme navrhli polyfunkční objekt, který tvoří třípodlažní obchodní dům plný showroomů, prodejních a poradenských center, sofistikovaných skladů a kanceláří. Vhodným umístěním jednotlivých provozů do třech podlaží propojených třemi nákladními výtahy a komunikačními jádry jsme vytvořili více než 7 500 m2 ploch. Kombinovanému provozu maloobchodních zákazníků, řemeslníků i interní logistiky jsme přizpůsobili komunikace a zpevněné plochy.

Připravili jsme kompletní projektovou dokumentaci a zajistili kvalitní provedení stavby na klíč. Pražská pobočka se stala vzorem, který ELKOV využije při své další expanzi.

© 2023 – D&D REALITY NORD, s.r.o., všechna práva vyhrazena
Na tomto webu používáme pouze technicky nezbytné soubory cookies.