Teximp

CNC revoluce má základnu v Nordparku

Společnost Teximp, celoevropský prodejce obráběcích strojů, nás oslovila s požadavkem na výstavbu haly o zastavěné ploše cca 1 500 m² a třech nadzemních podlažích do vlastnictví.

Potom co jsme Teximp nejprve seznámili s našimi produkty, jsme navštívili původní provoz a získali představu o fungování firmy. Provedli jsme podrobnou analýzu jejích potřeb a konzultovali specifické požadavky na technologie a procesy.

Námi navržené řešení výrazně ušetřilo požadované plochy a zefektivnilo provoz. Původní záměr se podařilo i s rezervou umístit na necelých 1 000 m² zastavěné plochy. Připravili jsme kalkulaci a po několika jednáních finalizovali konečný rozsah projektu.

Zajistili jsme podrobnou projektovou dokumentaci vycházející z našich standardů, která ale zároveň respektovala individualitu firmy, vybrali dodavatele a ohlídali kvalitní provedení stavby. Od ledna 2014 Teximp sídlí v nových prostorách postavených skutečně na míru. Pražská pobočka se stala vzorem, který Teximp použil při expanzi do dalších zemí Evropy.

Mimořádně úsporné budovy

Budovy Nordpark splňují nejpřísnější aktuální standardy úsporného provozu a udržitelnosti. S rezervou splňují nejvyšší hodnocení energetické náročnosti budov – klasifikační třída „A“ (mimořádně úsporné budovy). Nájemcům tak přináší zásadní úspory provozních nákladů a přispívají k rozvoji udržitelného podnikání.

Úspory a udržitelnost
© 2023 – D&D REALITY NORD, s.r.o., všechna práva vyhrazena
Na tomto webu používáme pouze technicky nezbytné soubory cookies.