Díky budoucím fázím výstavby nabízí areál možnost expanze či rozvoje v komerční zóně.

1. Růst

Pokud vaše firma poroste, nemusíte se bát stěhování jinam. Jednoduše vás přestěhujeme do větších prostor. A zůstanete na stejné adrese a ve stejném vysokém standardu prostředí i služeb! Pokud vám přestane vyhovovat nájem, můžete si prostory koupit.

2. Dočasné navýšení kapacit

Můžete využít volných prostor k vyřešení skladových či výrobních potřeb.

3. Připraveno k výstavbě

Všechny areály mají nejen hotový příjezd a sítě, ale i platné Stavební povolení. Nastěhovat se tedy můžete i za méně než 9 měsíců od vašeho rozhodnutí.

4. Dobrá adresa

Areál je přímo na sjezdu z R10 a je dobře vidět. Díky menší velikosti areálu si zde každý nájemce či vlastník zachová svou identitu. Vykoupili jsme navazující pozemky a připravujeme je k výstavbě.

PŘÍPADOVÁ STUDIE
Teximp

logo Teximp

Celoevropský prodejce obráběcích strojů, společnost Teximp, nás oslovila s požadavkem na výstavbu haly o zastavěné ploše cca 1500m2 a třech nadzemních podlažích do vlastnictví. Záměrem bylo oživit dříve nerealizovaný projekt výrobních prostor spolu s kancelářemi a školícím centrem.

Po prvotním seznámení Teximpu s našimi produkty jsme navštívili původní provoz a získali představu o fungování firmy. Provedli jsme podrobnou analýzu jejich potřeb a konzultovali specifické požadavky na technologie a procesy.

Námi navržené řešení výrazně ušetřilo požadované plochy a zefektivnilo provoz. Původní záměr byl upraven na plochu necelých 1000m2 zastavěné plochy. Připravili jsme kalkulaci a po několika jednáních finalizovali konečný rozsah projektu.

Firma Teximp ale nečekaně potřebovala využít prostory ještě před plánovaným dokončením výstavby. Umístili jsme je proto dočasně do volné nájemní jednotky.

Zajistili jsme podrobnou projektovou dokumentaci vycházející z našich standardů a přesto ctící individualitu firmy, vybrali dodavatele a ohlídali kvalitní provedení stavby. Od ledna 2014 už Teximp sídlí v nových prostorách postavených skutečně na míru.

Pražská pobočka se stala vzorem, který Teximp použije v expanzi do dalších zemí Evropy.