STANDARD BUDOV

Prostory jsou realizovány v nejvyšším standardu a za použití nejnovějších materiálů a technologí. Budovy mají nejvyšší možný energetický standard průmyslových budov.
Více informací

FLEXIBILNÍ PROSTORY

Jednotky jsou připraveny na vestavění pater jak v kancelářské sekci, tak v sekci provozní. Jsou tak vhodné jak pro skladování, tak výrobu či specifické provozy.
Více informací

EFEKTIVNÍ PROVOZ

Prostory vždy připravujeme s maximálním ohledem na potřeby zákazníka a jeho provozní procesy. Díky tomu si může být jist, že prostory využije opravdu efektivně.
Více informací

MOŽNOST ROZVOJE

Díky budoucím fázím výstavby nabízí areál možnost expanze či rozvoje v komerční zóně. Pokud Vaše firma poroste, nemusíte se bát stěhování do jiných lokalit.
Více informací

Reference.

„Projekt Nord Park Horní Počernice nabízí skladové, výrobní i obchodní prostory postavené na míru našim zákazníkům. Výstavba na míru a různé možnosti financování zajišťují maximální zohlednění potřeb budoucích nájemců i vlastníků. Flexibilita a strategická poloha projektu spolu s individuálním přístupem k zákazníkům jsou základními přednostmi, které vám můžeme nabídnout“

Jan Novák, Teximp

naši nájemci a majitelé

Prefa Teximp Kaeser Grifols Brammer