Prostory vždy připravujeme s maximálním ohledem na vaše potřeby a provozní procesy. Díky tomu si může být jisti, že prostory využijete opravdu efektivně.

1. Zjištění potřeb

Stěhujete se do nového a máte specifické požadavky a představy? Vyjdeme vám vstříc.

2. Návrh řešení

Po návštěvě stávajícího provozu a podle vašich požadavků připravíme v součinnosti s projektanty optimální provozní řešení provozu i kancelářské části. Návrh budoucích prostor připravujeme již ve fázi nabídky. Společně s vámi pak připravíme finální projekt.

3. Správa areálu

Ať už zvolíte pronájem nebo se stanete naším sousedem vždy zajistí čistotu, funkčnost a řešení případných problémů naše profesionální správa areálu. Nepřekvapí vás tak ani příval sněhu nebo kapající kohoutek. Kvalitní projekt, důkladná kontrola provádění stavby a pravidelná údržba – jen tak vypadá areál stále jako nový.

PŘÍPADOVÁ STUDIE
GRIFOLS

logo Teximp

Vedoucí evropský farmaceutický koncern, společnost GRIFOLS, se na nás obrátila s požadavkem na rychlé vybudování moderních skladovacích a výrobních prostor o ploše cca 1.000m2 s nekompromisními požadavky na zajištění chlazení, čistotu a spolehlivost.

Po seznámení GRIFOLS s našimi areály a produkty jsme navštívili původní provoz a získali představu o fungování specializované firmy. Provedli jsme podrobnou analýzu jejich potřeb a konzultovali specifické požadavky a procesy, požadovanou expanzi v budoucnosti.

Vybrali jsme krajní sekci haly NORD PARK 08 a navrhli rozmístění jednotlivých provozů do podlaží. Mrazírenské a chladicí boxy jsme umístili do nejvýhodnější polohy v přízemí, pro jejich výstavbu definovali veškerou stavební a montážní připravenost. Chlazení jsme umístili do speciálně umístěné a navržené strojovny uvnitř budovy čímž jsme zajistili optimální provozní režim zařízení, provozní spolehlivost, dlouhou životnost a nízké provozními náklady. Námi navržené řešení výrazně ušetřilo požadované plochy, zajistilo požadovanou spolehlivost a to včetně náhradního zdroje pro případ výpadku napájení. Připravili jsme kalkulaci a po několika jednáních finalizovali konečný rozsah projektu.

Od 1. července 2013 už GRIFOLS sídlí v nových prostorách postavených skutečně na míru.